VODO - TOPO - PLYN

Vodo instalace

Solární systémy

Tepelná čerpadla

Výměna kotlů

Podlahové vytápění

Ústřední vytápění

O NÁS

I hned po vyučení jsme začali pracovat v instalatérském oboru. Od samotného počátku jsme se zaměřili na seznámení se s nejnovějšími technologiemi. Našim cílem bylo nabídnout zákazníkům nabídnout ty nejkvalitnější služby v instalatérském a topenářském oboru. Pro získání dalších zkušeností jsme se rozhodli vycestovat do zahraničí. Za 5 let jsme se naučili používat ty nejmodernější technologie a postupy v oboru. Díky tomu vám můžeme nabídnout ty nejkvalitnější služby a technologie.

Výběr z použitých technologií

Rehau - RAUTITAN

Seznamte se s univerzálním systémem pro pitnou vodu a vytápění. Rehau RAUTITAN je jistota kvality a hygienické nezávadnosti.

Měděné rozvody vody, topení i plynu

Využíváme systém lisování mapress. Měď je velmi rychle propojena za vysokého tlaku a hodí i pro výstavbu solárních systémů. 

Potrubí z uhlíkové oceli

Mechanicky spojované potrubí z uhlíkové oceli, zaručuje rychlou montáž, spolehlivé spoje a vysokou kvalitu.

Rehau - RAUTITAN

fffff

Používáme ty nejmodernější technologie

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně

Při naší práci vždy dbáme na to, abychom zákazníkovi dodali nejlepší možné technologie, materiály a především odvedly dokonalou práci. Za naší prací si stojíme. Pokud by vznikla nějaká reklamace, nebo zákazník potřebuje dodatečný servis, snažíme se to vyřešit v nejbližším možném termínu. K Na prvním místě je pro nás zákazníkova spokojenost.

Zde Vložte Text Nadpisu